Menu

Świat 3D

przestrzeń i projekt

Witaj internecie.

swiat3d

Zdjcia050

   Przestrzeń, w której żyjemy oddziałuje na nasz stan umysłu i co za tym idzie na nasze życie.

  Elementy wystroju wnętrza wokół nas mogą mieć istotny wpływ na nasze postrzeganie świata i chęci do działania w nim. Zagospodarowanie przestrzeni, w której funkcjonujemy to jeden z ważniejszych wymogów prowadzących do osiągnięcia komfortu wypoczynku i pracy w naszych pomieszczeniach. Właściwe zaprojektowanie naszych mieszkań, domów i miejsc pracy polega na kompromisie między estetyką, a funkcjonalnością pomieszczenia. Nasze miejsce do życia musi być przede wszystkim łatwe w użytkowaniu i wygodne, ale przy tym nie należy zapominać o atrakcyjnym wyglądzie i gustownym wyposażeniu pomieszczenia. Jeśli miejsce naszej pracy, zabawy i wypoczynku jest prawidłowo zaaranżowane, sprawia, że chętnie do niego wracamy i chętnie spędzamy w nim nasz czas.

  Większość ludzi tęskni za filmowym komfortem we własnych mieszkaniach i dla osiągnięcia odrobiny luksusu odwzorowuje filmowe aranżacje wnętrz mieszkalnych głównych bohaterów filmów o milionerach.

  Ta droga jest bardzo dobrym kierunkiem, ponieważ po osiągnięciu wymarzonego celu, jakim jest posiadanie domu podobnego do domów milionerów, możemy poczuć się komfortowo i szczęśliwie niczym bohaterowie naszych ulubionych filmów. Wrażenie komfortu i luksusu osiągniemy stosując do wyposażenia naszych pomieszczeń, wysokogatunkowe i szlachetne materiały, a więc mahoniowe drewno, marmurowe posadzki, granitowe zlewozmywaki, jedwabne i atłasowe firany i orientalne rośliny są tymi czynnikami, które gwarantują estetykę luksusu. Dobry wpływ na ogólną estetykę wnętrza mają także gadżety luksusowe, a więc radzimy wyposażyć swoje domy w gustowne grafiki na ściany, nowoczesne obrazy olejne, marmurowe i mosiężne rzeźby, tureckie dywany.

  Nasze mieszkania i miejsca pracy, jak również miejsca rekreacji, to elementy otaczającego nas świata, towarzyszące nam w całym naszym życiu, dlatego każdy powinien dokładać wszelkich starań, aby były idealnymi miejscami dla nas i naszych rodzin.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • falasnu87

    granitowe zlewozmywaki to dziś już nie taki luksus! ;) ja mam jeden a milionerem nie jestem.

© Świat 3D
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci